Nöbetçi Eczaneler   l   444 0 160
Gençlik Merkezi ve Bilgi Evi

Beyoğlu Belediyesi Gençlik Merkezi, ürettiği ve uygulamaya koyduğu projelerle, gençlerin yaşam kalitesini arttırmayı, onları ilgi alanları doğrultusunda yönlendirmeyi ve yetiştirmeyi, ufuklarını genişletmeyi, sosyal ve nitelikli bireyler olarak hayata hazırlamayı ilke edinmiştir. Beyoğlu Belediyesi Gençlik Merkezi, Beyoğlu gençlerinin, kültür ve sanatla buluşma noktasıdır. Gençler, ilgi ve yetenekleri doğrultusunda, yaratıcılıklarını da kullanarak ürettiklerini, yine merkez içinde sunma ve sergileme fırsatı bulmaktadırlar.

Yurtdışı Öğrenci Değişim Programı, Kefken Çevre ve Yaz Kampı, Kişisel Gelişim ve Meslek Edindirme Kursları, Yaz Yüzme Okulları, Yelken Okulu, Beyoğlu Kültür Gezisi, Üniversite Hazırlık Kursları, Üniversite Tanıtım Gezileri, Bilgilendirme Seminerleri , Sergiler ve Okullar Arası Spor Turnuvaları, Beyoğlu Belediyesi Gençlik Merkezi’nin bu ilke çerçevesinde yürüttüğü projelerdir.

Beyoğlu'nda yaşayan ve okuyan 15 - 30 yaş arasındaki gençlerin, kültürel, sanatsal ve sosyal gelişiminin desteklendiği; merkez çalışanları ve gönüllü gençlik ekipleri ile birlikte gençlik aktivitelerinin düzenlendiği Beyoğlu Belediyesi Gençlik Merkezi, 2011 Mart ayından beri Şişhane’de hizmet vermektedir.

 
Normal siteye ulaşmak için tıklayınız