Nöbetçi Eczaneler   l   444 0 160
BEYOĞLU’NDA VOLEYBOL TURNUVASI BAŞLADI

BEYOĞLU- Beyoğlu Belediyesi çalışanları, gündüz mesaisindeki birlikteliklerini akşam da voleybol turnuvasıyla pekiştiriyor.

Beyoğlu Belediyesi, kurum içi iletişim ve dostluk bağını güçlendirmek için çalışanların katıldığı bir voleybol turnuvası düzenledi. Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’ın tavsiyesi üzerine başlayan turnuva, 9 hafta sürecek. “Birimler Arası Voleybol Turnuvası “ Nisan ayının son haftasında oynanacak final maçıyla sonlanırken, çalışanlar “ gündüz iş arkadaşı, akşam rakip” olacaklar.

BEYOĞLU’NDA BİRİMLER YARIŞIYOR

Gençlik ve Spor İşleri Müdürlüğü’nün destekleriyle Beyoğlu Orbay Ortaokulu Spor Salonu’nda Perşembe günleri gerçekleştirilen turnuvaya 9 takım katılıyor. Zabıta Müdürlüğü iki takım ile turnuvaya katılırken, Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Ruhsat Denetim Müdürlüğü, Mali Hizmetler Müdürlüğü, Meclis Üyeleri, Gençlik ve SporMüdürlüğü, Sosyal Hizmetler Müdürlüğü ve bir Karma Takım yarışıyor. Turnuvada ilk hafta maçlarında takımların gösterdiği performans seyirciler tarafından beğenildi.

BAŞKAN YARDIMCILARI DA TURNUVADA

Belediye çalışanlarının yanı sıra belediye başkan yardımcıları da takımlarda yer alıyor. Büyük çekişme içerisinde dostça devam eden müsabakalarda takımların gösterdiği performans izleyenler tarafından beğenilirken, zaman zaman takımlar lehine yapılan tezahürat salonda güzel bir ambiyans oluşturuyor. 

 
Normal siteye ulaşmak için tıklayınız